ALIBII


To nasz podstawowy produkt estradowy. Alibii to grupa muzyczna koncertująca tak w Polsce jak i za granicą. Zespół prezentuje covery największych przebojów. Repertuar jest tak dopasowany, że zadowoli gusta zarówno starszej jak i młodszej części publiczności. Wszystko dzięki odpowiedniej aranżacji piosenek. Stare przeboje są unowocześniane, a te najnowsze "przerabiane" w klimaty lat 70tych. W programie prezentowane są między innymi utwory takich artystów jak: Maryla Rodowicz, Kombii, Bolter, M. Szcześniak, PIN, Rihanna i wielu innych. Występy Grupy Alibii, to świetne uzupełnienie scenariuszy obchodów Dni Miast, festynów czy koncertów. Grupa może występować samodzielnie lub jako support innych artystów. W skład zespołu wchodzą wokaliści, grupa baletowa i pomoc techniczna.
 
 
Bez wątpienia największą „gwiazdą” zespołu jest postać Elwiry Rudnickiej. Aktorka ta jest sobowtórem Maryli Rodowicz. W programie, pojawia się ona w części finałowej koncertu.
Grupa „Alibii” istnieje od 2002 roku. W tym czasie zaprezentowała ona ponad 200 koncertów. Zespół bawił publiczność m.in. na tak prestiżowych imprezach jak: ŚwiętoPolicji obchody centralne (rok 2004 i 2005), Euro Eko Mityng (rok 2005), Miss Polonia – ćwierćfinały i półfinały (rok 2005, 2006). Miss Polski - eliminacje (rok 2007, 2008, 2009). Od roku 2009 zespół występuje również za granicą: Słowenia, Holandia – 2009, Białoruś, Ukraina, Rosja, Hiszpania, Cypr – 2010, Hiszpania, Włochy, Chorwacja - 2011.
 
CZAS TRWANIA KONCERTU: 90min
 
 
 
więcej o zespole na: www.alibii.pl
 
 
 

POZOSTALI ARTYŚCI