POZOSTALI ARTYŚCI

Współpracujemy również z wieloma artystami. Poniżej prezentujemy tych, których szczególnie polecamy. Dzięki stałej z nimi współpracy oferujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny ich występów. Umieszczone poniżej fotografie artystów nie są naszą własnością. Pochodzą one z ich oficjalnych stron internetowych 


źródło: alibii.pl
 
DARIUSZ KĘPA – konferansjer. 
 
Na co dzień muzyk i dziennikarz radiowy. Na scenie od 1989r. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z mikrofonem, poprowadzenie przez niego jakiejkolwiek imprezy nie jest problemem. Wyjątkiem są kampanie wyborcze, których ze względu na wykonywany zawód i apolityczność - nie obsługuje. Prowadzone przez niego uroczystości mają wyjątkowy styl i charakter, a jakość usług jest na najwyższym poziomie. Konferansjer prowadził między innymi gale wyborów: Miss Polonia i Miss Polski.
  
  
 
 

źródło: alibii.pl
 
ELWIRA RUDNICKA – sobowtór M.Rodowicz
 
Aktorka odkryła swój talent i niezwykłe podobieństwo do „królowej polskiej estrady” po roku 2000. Jako, że sama wychowała się na przebojach Maryli Rodowicz, upodobnienie się do swojego idola, nie stanowiło dla niej problemu. Teraz występuje jako sobowtór, śpiewając takie przeboje jak: „Małgośka”czy „Ballada Wagonowa”. Aktorka uświetnia swoją obecnością wiele imprez. Na co dzień występuje wraz z formacją Alibii.
  

źródło: andrzejrybinski.pl
 
ANDRZEJ RYBIŃSKI
 
Legendarny piosenkarz, współzałożyciel zespołów i świetny artysta. Znany między innymi z takich przebojów jak: „Nie liczę godzin i lat” czy „Pocieszanka”. Jak sam pisze o sobie, muzyka jest dla niego sposobem na życie. Jego koncerty mają niepowtarzalny klimat. Muzyczny powrót do lat 80tych a także piosenki z nowej odsłony artysty, to świetne widowisko zarówno dla starszych jak i młodszych.
  

źródło: norbi.com.pl
 
NORBI
 
Przygodę z mikrofonem rozpoczął jako radiowiec. W latach 90tych, po pierwszych sukcesach artystycznych, zamienił radio na scenę. „Dziewczyny są gorące”, od tego zaczęła się jego wielka kariera. Dzisiaj jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny. Jego koncerty stanowią wspaniałe widowisko z ogromną dawką dobrego humoru. A zatem: „Rozkołysz się”...jeszcze raz
 
 
  

źródło: zespolfarba.com
 
FARBA
 
„Chcę tu zostać” to tytuł piosenki dzięki której Farba zyskała ogromną popularność ma rynku muzyczny. Ten przebój do dzisiaj śpiewa cała Polska. Trójmiejska grupa młodych ludzi, to pełen dynamiki koncert. Grupa prezentuje nie tylko własne utwory ale również covery znanych światowych piosenek. Charyzmatyczna i nadzwyczaj urocza wokalistka, nadaje tempa całej imprezie.
 

 
 
ŻUKI 
 
Ten zespół to narodowa, a kto wie czy nie światowa legenda zespołów coverowych. Na scenie od ponad 30 lat i to w nie zmienionym składzie. Do tej pory z powodzeniem koncertuje w Polsce i za granicą, prezentując nieśmiertelny repertuar lat 60tych i 70tych. Podstawę programu artystycznego stanowią utwory The Beatles. Oprócz tego Żuki, prezentują między innymi piosenki autorstwa Krzysztofa Klenczona oraz grupy Led Zeppelin.
 

ENEJ

 
Tej grupy chyba przedstawiać nie trzeba. Zwycięzcy Must be The Music. Autorzy wielkiego przeboju: „Radio Hello”. Najbardziej energetyczna grupa w Polsce. Swoją twórczość rozpoczęli od grania rocka inspirowanego folklorem ukraińskim. Teraz ich dynamiczne piosenki związane są z folkiem szeroko rozumianym. Wstęp grupy Enej to znakomite widowisko. Popularność zespołu przyciąga na imprezy rzesze publiczności
 

  
 
UNIVERSE
 
To kolejna legenda polskiej sceny. Grupa, której piosenki śpiewał niemalże każdy z nas, czasami nawet nie wiedząc, że to przebój tego właśnie zespołu. „W taką ciszę”, „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” czy „W perły zmienić deszcz”, to tylko niektóre ich utwory uznane już za klasykę polskiej muzyki rozrywkowej. Powszechna znajomość repertuaru oraz świetny kontakt muzyków z publicznością powodują, że koncerty tej grupy mają specyficzny klimat.
 
 
 
 

  
 
CLIVER
 
To grupa wywodząca się z nurtu disco-polo. Obecnie ich utwory prezentowane są między innymi w stylu dance oraz innych, uważanych jako szeroko pojęta muzyka taneczna. Zespół swoim występem rozpala do czerwoności szczególnie młodszą część publiczności. Czterech przystojnych chłopaków prezentuje na scenie nie tylko sporą dawkę dobrej muzyki ale również wysokiej klasy kunszt taneczny. Grupa wykonuje między innymi takie przeboje jak: „Zaufaj mi (Kanikuły po polsku)”, „Chodź kochanie” i „Pokaż jak się kręcisz”.
 
 

  
 
MAGNESS
 
Czterej młodzi i przystojni mężczyźni, rozgrzewają do czerwoności szczególnie damską część publiczności. Grupa pochodzi z Kętrzyna. Ich program to przede wszystkim autorskie przeboje opracowane w rytmach disco-polo i dance. Artyści koncertują w całym kraju i z powodzeniem zyskują sobie sympatię coraz szerszej rzeszy publiczności. Wszystkie ich piosenki cechują się optymizmem. Jak na muzyków z Mazur, potrafią zaserwować mega dawkę dobrej zabawy

   


  
 
ABBA SHOW
 
To najprawdopodobniej jeden z najlepszych zespołów coverowych, śpiewających przeboje legendarnej grupy ABBA. Oryginalne stroje, ciekawe opracowania muzyczne oraz nienaganne wykonania wokalne powodują, że podczas ich występu przenosimy się do lat 70tych i początku lat 80tych, czyli okresu w którym działała oryginalna ABBA. Dzięki piosenkom polskich artystów ponownie możemy usłyszeć takie przeboje jak: „Dancing Queenn”, „Waterloo” czy Take a Chance on Me”.
  

  
źródło: zespolneodance.pl
 
 
 
NEODANCE
 
Zespół ten to trio młodych ludzi z Łęczycy. Grupa prezentuje przede wszystkim polskie przeboje w wyjątkowo ciekawych opracowaniach. Zespół specjalizuje się w przeróbkach znanych piosenek folklorystycznych, na styl dance. Neodance to świetne uzupełnienie festynów, dni miast i imprez klubowych. Prezentowane przez muzyków przeboje taneczne, porywają do zabawy zarówno młodszą jak i starszą publiczność.
 
   
 
 
 
 

 

 
MAREK BILIŃSKI
 
To oferta dla koneserów muzyki. Marek Biliński nazywany też polskim Jeanem Michelem Jarrem, to nestor muzyki elektronicznej w Polsce. Wirtuoz, kompozytor i multiinstrumentalista. O jego popularności niech świadczy fakt, że koncertuje on już prawie 30 lat. „Ucieczka z Tropików”, „E=mc2” czy „Dziecko Słońca” to tylko niektóre produkcje jego autorstwa. Koncerty muzyki elektronicznej w wykonaniu Marka Bilińskiego to również efektowna gra świateł i całej techniki estradowej.
 
  

  
 
BOOGIE BOYS
  
Boogie Woogie to gatunek muzyczny o którym każdy słyszał, ale nie każdy wie o co w tym wszystkim chodzi. Zespół Boogie Boys, z pewnością odpowie na to pytanie. Mało tego, pokaże jak to wygląda w praktyce. Trzej panowie z wielkopolski są bowiem prekursorami tego nurtu muzycznego w Polsce. Na scenie (jako Boogie Boys) od kilku lat, a już zostali okrzyknięci jednym z najlepszych w Europie zespołów, tego gatunku. Pełne wirtuozerii koncerty na dwa fortepiany i perkusję wprawiają w zachwyt nie tylko fachowców ale nawet tych, którzy o tego typu muzyce – nie gdy nie słyszeli. To trzeba przeżyć ...
  

 
KABARET RAK
 
Tych artystów specjalnie przedstawiać nie trzeba. Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek i Krzysztof Hanke znany też jako Bercik, to ikony polskiej sceny kabaretowej. Ich występy od lat cieszą się ogromną i nie słabnącą popularnością. Mnogość skeczy w repertuarze powoduje, że artyści sprawdzają się w każdym miejscu i każdej sytuacji. Oprócz dobrego humoru artyści na scenie prezentują również wysokiej klasy kunszt wokalny.
 

 
 
KABARET PARANIENORMALNI
 
 
Któż z nas nie zna popularnej „Mariolki” ?. Skecze tej grupy stały się prawdziwym przebojem na scenie kabaretowej. Paranienormalni to gwarancja dobrej zabawy. Artyści ci mają w swojej ofercie programy na każdą okazję. Ten kabaret, bez wątpienia rozbawi każdego.
 

 
 
KABARET NEONÓWKA
 
 
Ten wrocławski kabaret na polskiej scenie działa od roku 2000. W swoim programie prezentuje przede wszystkim skecze o tematyce społecznej i politycznej. Zdobywca wielu nagród. Autor między innymi takich programów jak: „The Sejm”, „Seks, alkohol i książki” oraz „Moherowy Program”. Neonówka to świetna zabawa dla odbiorców w każdej grupie wiekowej.
 

 
 
CONRADO MORENO - konferansjer
 
Ten artysta dał się poznać jako najpopularniejszy Hiszpan w Polsce. Znany między innymi z telewizyjnego programu „Europa da się lubić”. Bożyszcze wszystkich kobiet. Mało znany jednak jako konferansjer, a w tej roli radzi sobie wyśmienicie. Dobry humor i profesjonalizm to jego charakterystyczne cechy. Conrado Moreno biegle włada również językami: hiszpańskim, angielskim i niemieckim.
 
 
 
 
 
 
 

 

Współpracujemy również z innymi artystami. W przypadku zainteresowania pozostałymi ofertami prosimy o kontakt.