ARTYŚCI I IMPREZY

 

Jedną z gałęzi naszej firmy są usługi związane z organizacją imprez. Bazujemy tutaj na wieloletnim doświadczeniu w tej dziedzinie. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno wydarzenie dla pięćdziesięciu, jak i pięciu tysięcy osób. Nie ma dla nas znaczenia czy odbiorcą jest osoba prywatna, czy instytucja. Organizujemy także koncerty polskich gwiazd estrady. Możemy zaproponować również występy mniej znanych, choć równie atrakcyjnych artystów. Organizujemy także występy kabaretowe, koncerty muzyki klasycznej i spotkania z ciekawymi ludźmi. W tej kwestii jedynym ograniczeniem jest budżet klienta lub dostępność terminu artysty.

Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami formacji muzycznej ALIBII. To zespół coverowy, mający w swoim repertuarze kilka ciekawych muzycznych programów tematycznych. Jedną z atrakcji większości występów jest pojawienie się na scenie Elwiry Rudnickiej, sobowtóra M. Rodowicz. Więcej na www.alibii.pl

 

Naszym konferansjerem jest Dariusz Kępa – dziennikarz i prezenter radiowy. Jego wieloletnie doświadczenie w pracy na scenie i z mikrofonem, błyskotliwość oraz znajomość języka, są gwarancją najwyższego poziomu wykonywania tego typu usług. Dobry konferansjer nadaje także prestiżu każdemu wydarzeniu.