WYDAWNICTWO I NAGRANIA

 

Korzystając z doświadczeń medialnych nasza firma zajmuje się także profesjonalną rejestracją dźwięku i obrazu. Posiadamy własne studio nagraniowe dla lektorów i wokalistów. Dysponujemy także dostępem do studia wielkopowierzchniowego, w którym możemy realizować nagrania chórów i orkiestr. Nowością w naszej ofercie jest mobilne studio nagrań. Oznacza to możliwość rejestracji koncertów oraz sesji nagraniowych w dowolnym miejscu w Polsce i za granicą. Zajmujemy się również masteringiem materiałów dźwiękowych.

 

Nasze konsorcjum prowadzi także wydawnictwo płytowe. Dzięki temu zrealizowane przez nas nagrania mogą ujrzeć światło dzienne. Zajmujemy się kompleksową produkcją płyt. Przygotowujemy je tak, aby mogły być one w sposób legalny wprowadzone do obrotu handlowego.

Wydajemy także gazety, książki, foldery i informatory. Nasi eksperci zajmują się nie tylko grafiką, ale także łamaniem tekstów i ich korektą. Wszystkie wydawnictwa przygotowujemy do druku kompleksowo. Gotowe publikacje dostarczamy pod wskazany przez klienta adres na terenie całej Europy.